Filmek.Forumotion.Com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filmek.Forumotion.Com


 
KezdőlapLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!

Go down 
+25
kingusbaba
Bozóki Róbert
KalEl
robiagi
-RoberT-
alfa
z-solt
judit0526
ZsBen
szpk
Gyöngyb
fernandorey
yoyojam96
Alic
Zsolt Killer
vicuska911
Viktor08
kiscsiko74
ewerius
sims
lmeli
petibomba
kira625
karak20
Babina
29 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Babina
Moderátorok
Moderátorok
Babina


Hozzászólások száma : 310
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 26.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 4:38 pm

Szia írj bármilyen film címet és én rákeresek és ha megvan felrakom ne érdekeljen hogy márt láttad vagy nem szereted, ami eszedbe jut írd ide!
Vissza az elejére Go down
http://www.filmleltar.mlap.hu
karak20
Felhasználó
Felhasználó



Hozzászólások száma : 26
Age : 40
Registration date : 2009. Feb. 25.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 4:40 pm

Szia!
Nem tudnád feltenni a Jurassic Park 3. részét?
Előre is kösz


A hozzászólást karak20 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 18, 2009 7:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
karak20
Felhasználó
Felhasználó



Hozzászólások száma : 26
Age : 40
Registration date : 2009. Feb. 25.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 4:50 pm

Szia!
Jégkorszak 2


A hozzászólást karak20 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 18, 2009 7:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Babina
Moderátorok
Moderátorok
Babina


Hozzászólások száma : 310
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 26.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 4:57 pm

Jurassic Park 1.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! JP1

színes magyarul beszélő amerikai kalandfilm, 127 perc, 1993

rendező: Steven Spielberg
író: Michael Crichton
forgatókönyvíró: Michael Crichton, David Koepp
operatőr: Dean Cundey
zene: John Williams
producer: Gerald R. Molen
látványtervező: Rick Carter
vágó: Michael Kahn

szereplő(k):
Sam Neill (Dr. Alan Grant)
Laura Dern (Dr. Ellie Sattler)
Richard Attenborough (John Hammond)
Jeff Goldblum (Dr. Ian Malcolm)
Samuel L. Jackson (Ray Arnold)
Wayne Knight (Dennis Nedry)
B.D. Wong (Henry Wu)
Joseph Mazzello (Tim Murphy)
Ariana Richards (Lex Murphy)
Bob Peck (Robert Muldoon)
Martin Ferrero (Donald Gennaro)

John Hammond a világ legkiválóbb genetikusai segítségével valóra váltja élete nagy álmát: újraalkotja a jura-korban élt őslényeket, s őslényparkot rendez be egy eldugott szigeten. A park tervezői áttörhetetlen biztonsági rendszert dolgoznak ki a majdani látogatók védelmére. Arra azonban nem számítottak, hogy egyik emberük a konkurencia megbízásából kikapcsolja a rendszert. Az őslények elszabadulnak, s kiderül, hogy sokkal gyorsabbak, intelligensebbek és veszélyesebbek, mint ahogy azt a park megalkotói gondolták.

File-size: 714,93 Mb

Letöltés:
KÓD
data.hu/get/182543/Jurassic_Park_1.part1.rar
data.hu/get/182544/Jurassic_Park_1.part2.rar
data.hu/get/182545/Jurassic_Park_1.part3.rar
data.hu/get/182546/Jurassic_Park_1.part4.rar
data.hu/get/182547/Jurassic_Park_1.part5.rar
data.hu/get/182549/Jurassic_Park_1.part6.rar
data.hu/get/182550/Jurassic_Park_1.part7.rar
data.hu/get/182551/Jurassic_Park_1.part8.rar


no pass
Vissza az elejére Go down
http://www.filmleltar.mlap.hu
Babina
Moderátorok
Moderátorok
Babina


Hozzászólások száma : 310
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 26.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 4:57 pm

Jurassic Park 2.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! JP2

színes magyarul beszélő amerikai kalandfilm, 129 perc, 1997

rendező: Steven Spielberg
író: Michael Crichton
forgatókönyvíró: David Koepp
operatőr: Janusz Kaminski
zene: John Williams
producer: Gerald R. Molen, Colin Wilson
executive producer: Kathleen Kennedy
látványtervező: Rick Carter
vágó: Michael Kahn

szereplő(k):
Jeff Goldblum (Dr. Ian Malcolm)
Julianne Moore (Dr. Sarah Harding)
Richard Attenborough (John Hammond)
Pete Postlethwaite (Roland Tembo)
Vince Vaughn (Nick Van Owen)
Arliss Howard (Peter Ludlow)
Vanessa Lee Chester (Kelly Malcolm)
Peter Stormare (Dieter Stark)
Harvey Jason (Ajay Sidhu)
Richard Schiff (Eddie Carr)
Thomas F. Duffy (Dr. Robert Burke)
Joseph Mazzello (Tim Murphy)
Ariana Richards (Lex Murphy)

Aki azt hitte, hogy a milliomos John Hammond őslényparkjának pusztulásával véget ért a hihetetlen rémálom, az nagyot tévedett. Az első kaland egyik túlélője, a káosz-elmélet megszállottja, Ian Malcolm elhűlve értesül Hammond-tól, hogy létezik egy második sziget is. Hammond arra kéri a férfit, hogy utazzon a szigetre és tanulmányozza az új élet kezdetét. A férfi természetesen hallani sem akar a dologról, mégis útra kel, amikor megtudja, hogy a barátnője, Sarah Harding paleontológus már a második bázison van. A szigeten a dínókon és a barátnőjén kívül azonban másokkal is találkozik. Egy filmes stábbal és egy fanatikus vadásszal, akinek már csak néhány őslény-trófea hiányzik a gyűjteményéből. Ian mindent megtesz, hogy megmentse a barátnőjét és megakadályozza, hogy a dínók elhagyják a szigetet.

File-size: 747,79 Mb

Letöltés:
KÓD
data.hu/get/183813/Jurassic_Park_2.part1.rar
data.hu/get/183814/Jurassic_Park_2.part2.rar
data.hu/get/183815/Jurassic_Park_2.part3.rar
data.hu/get/183816/Jurassic_Park_2.part4.rar
data.hu/get/183817/Jurassic_Park_2.part5.rar
data.hu/get/183818/Jurassic_Park_2.part6.rar
data.hu/get/183819/Jurassic_Park_2.part7.rar
data.hu/get/183820/Jurassic_Park_2.part8.rar

no pass
Vissza az elejére Go down
http://www.filmleltar.mlap.hu
Babina
Moderátorok
Moderátorok
Babina


Hozzászólások száma : 310
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 26.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 4:58 pm

Jurassic Park 3.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Jp3

színes magyarul beszélő amerikai fantasztikus kalandfilm, 92 perc, 2001

rendező: Joe Johnston
forgatókönyvíró: Jim Taylor, Alexander Payne, Peter Buchman
zeneszerző: Don Davis, John Williams
operatőr: Shelly Johnson
díszlettervező: Greg Papalia, Doug J. Meerdink
jelmeztervező: Betsy Cox
producer: Kathleen Kennedy, Larry J. Franco
executive producer: Steven Spielberg
látványtervező: Ed Verreaux
vágó: Robert Dalva

szereplő(k):
Sam Neill (Dr. Alan Grant)
Téa Leoni (Amanda Kirby)
William H. Macy (Paul Kirby)
Michael Jeter (Udesky)
Laura Dern (Dr. Ellie Degler)
John Diehl (Cooper)

Dr. Alan Grant kiheverte a Jurassic Parkban történteket, és újult lendülettel kutatja a raptorok intelligenciájával kapcsolatos új elméletének helyességét. Így aztán nem tud ellenállni a kísértésnek, amikor egy jómódú kalandor busás támogatást ígér kutatásaihoz - amennyiben Grant elkíséri őket egy repülős körútra a Sorna szigetre, mely az In-Gen genetikus tenyésztelepe volt, és ahol a második részben szörnyű dolgok történtek.
Csakhogy amikor kiderül, hogy a kalandor és neje nem csupán felülről akarják megcsodálni a szigetet, hanem le is akarnak szállni, az események hirtelen tragikus fordulatot vesznek. A hét túlélő harcolni kezd az életben maradásért, és hamarosan az is kiderül, mi volt az igazi oka annak, hogy Grantot a szigetre csábították.

File-size: 780,00 Mb

Letöltés:
KÓD
data.hu/get/184168/Jurassic_Park_3.part1.rar
data.hu/get/184169/Jurassic_Park_3.part2.rar
data.hu/get/184170/Jurassic_Park_3.part3.rar
data.hu/get/184171/Jurassic_Park_3.part4.rar
data.hu/get/184172/Jurassic_Park_3.part5.rar
data.hu/get/184173/Jurassic_Park_3.part6.rar
data.hu/get/184174/Jurassic_Park_3.part7.rar
data.hu/get/184175/Jurassic_Park_3.part8.rar
Vissza az elejére Go down
http://www.filmleltar.mlap.hu
Babina
Moderátorok
Moderátorok
Babina


Hozzászólások száma : 310
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 26.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 5:02 pm

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Jurassic-park-4



honnét szerezem meg szerinted még a mozikba sem megy nem hogy magyarul menne de még angolul is talán keresem fel a rendezőt vagy mi?

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! 51WUO3fzmVL._SL500_AA240_

még képet se találtam róla nem hogy megszerezzem istenem amit még premier elött szeretnétek letölteni ne irjátok ide a hülye kérésekkel ne hozzám forduljatok!
Vissza az elejére Go down
http://www.filmleltar.mlap.hu
kira625
Felhasználó
Felhasználó



Hozzászólások száma : 37
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 13.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 6:24 pm

BloodRayne II : Deliverance
Vissza az elejére Go down
Babina
Moderátorok
Moderátorok
Babina


Hozzászólások száma : 310
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 26.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 6:34 pm

fenn van!
Vissza az elejére Go down
http://www.filmleltar.mlap.hu
karak20
Felhasználó
Felhasználó



Hozzászólások száma : 26
Age : 40
Registration date : 2009. Feb. 25.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 7:10 pm

Marley meg én
Csak sex és más semmi
Éjféli etetés
Vissza az elejére Go down
petibomba
Szuper Felhasználó
Szuper Felhasználó
petibomba


Hozzászólások száma : 169
Age : 34
Registration date : 2009. Feb. 25.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 7:19 pm

Szia én kérném a "Dilivizió" című filmet, magyar data vagy megaupload letöltéssel.. kösziii!
Vissza az elejére Go down
Babina
Moderátorok
Moderátorok
Babina


Hozzászólások száma : 310
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 26.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 10:03 pm

petibomba írta:
Szia én kérném a "Dilivizió" című filmet, magyar data vagy megaupload letöltéssel.. kösziii!

hali most szívattál vagy csak nem tudtad leirni teljesen pontosan a film címét? mert a port.hu se dobott ki filmet rá

Richard Divizio erre gondoltál?
Vissza az elejére Go down
http://www.filmleltar.mlap.hu
Babina
Moderátorok
Moderátorok
Babina


Hozzászólások száma : 310
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 26.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 10:11 pm

peti meglett csak kötöljeles !!!!!! Bmeg ha valki filmet kér irj azt le helyesen mert nem járok utána legközelebb !

Mindenféle filmek között keresétek a cucokat!
Vissza az elejére Go down
http://www.filmleltar.mlap.hu
kira625
Felhasználó
Felhasználó



Hozzászólások száma : 37
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 13.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 10:21 pm

Machete
Vissza az elejére Go down
Babina
Moderátorok
Moderátorok
Babina


Hozzászólások száma : 310
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 26.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2009 10:27 pm

kira625 írta:
Machete

nem találtam!
Vissza az elejére Go down
http://www.filmleltar.mlap.hu
lmeli
Felhasználó
Felhasználó



Hozzászólások száma : 17
Age : 56
Registration date : 2009. Feb. 25.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2009 10:51 am

Szia

Köszi a filmeket Smile

Lenne egy pár ötletem:

A pillangó
A tövismadarak
Sógun
A keresztapa
A hegylakó sorozat
A polip sorozat
A csillagkapu sorozat
A batman sorozat
Die hard sorozat Bruce Willis-el
James Bond sorozat
Navarone ágyui

Köszi előre is
Vissza az elejére Go down
petibomba
Szuper Felhasználó
Szuper Felhasználó
petibomba


Hozzászólások száma : 169
Age : 34
Registration date : 2009. Feb. 25.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2009 11:07 am

Pontos Címe : dili vízió

Googleén ad ki képet! köcce babina!
Vissza az elejére Go down
sims
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 1
Age : 54
Registration date : 2009. Feb. 24.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2009 11:31 am

Szia a Holnapután-ról hallottam hogy jó.
Szivesen megnézném ha meg van valahol.
KÖSZI Shocked
Vissza az elejére Go down
Babina
Moderátorok
Moderátorok
Babina


Hozzászólások száma : 310
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 26.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2009 2:59 pm

dili vízió- dili-vízió szerintem ugyan az és fenn van ugy felraktam
!
Vissza az elejére Go down
http://www.filmleltar.mlap.hu
ewerius
Újonc
Újonc
ewerius


Hozzászólások száma : 4
Age : 31
Registration date : 2009. Mar. 09.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2009 3:00 pm

helló rákereshetnél a skorpiókirály 1-re
Vissza az elejére Go down
Babina
Moderátorok
Moderátorok
Babina


Hozzászólások száma : 310
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 26.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2009 3:00 pm

azt is megnézem délutná!
Vissza az elejére Go down
http://www.filmleltar.mlap.hu
Babina
Moderátorok
Moderátorok
Babina


Hozzászólások száma : 310
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 26.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2009 8:54 pm

az ide irjatok az azt jelenti hogy ne nyissatok másik fórumot!
Vissza az elejére Go down
http://www.filmleltar.mlap.hu
lmeli
Felhasználó
Felhasználó



Hozzászólások száma : 17
Age : 56
Registration date : 2009. Feb. 25.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimePént. Márc. 20, 2009 12:20 pm

Szia
Köszi a filmet, de igazán nem erre a Pillangora gondoltam, (az én hibám, mert nem irtam le rendesen a film cimét). Utánna néztem, tehát Pillangó (Papillon) 1973-as stilus: akcio,kaland,börtön. Főszereplők Steve McQueen, Dustin Hofmann

Ezt a filmet kérem szépen

Köszi
Vissza az elejére Go down
Babina
Moderátorok
Moderátorok
Babina


Hozzászólások száma : 310
Age : 31
Registration date : 2009. Feb. 26.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimePént. Márc. 20, 2009 3:31 pm

láttam a filmet és arra gondoltam először nem tudtam arról amit felraktam de arra rákesesek ha más nem átkonvertelem és megpróbálom felrakni ! JA valaki nem tud olyan progit ami eredeti dvd tud másolni ? mert az kéne hozzá! Megvan eredetibe othon!
Vissza az elejére Go down
http://www.filmleltar.mlap.hu
kiscsiko74
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 1
Age : 49
Registration date : 2009. Mar. 21.

Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Kitur-lak   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitimeSzomb. Márc. 21, 2009 11:45 am

Kitúr-lak
(Madhouse)

színes magyarul beszélő amerikai vígjáték, 90 perc, 1990
12 éven aluliak számára a megtekintése nagykorú felügyelete mellett ajánlott

rendező: Tom Ropelewski
író: Tom Ropelewski
zeneszerző: David Newman
operatőr: Dennis C. Lewiston
vágó: Michael Jablow

szereplő(k):
Kirstie Alley (Jessie Bannister)
John Larroquette (Mark Bannister)
John Diehl (Fred)
Alison LaPlaca (Claudia)
Dennis Miller (Wes)
Jessica Lundy (Bernice)

Mark Bannister tőzsdeügynök és újdonsült felesége, Jessie elköltöznek álmaik házába, mely az utolsó tartalékaikat is felemésztette. Mindezek ellenére teljesen boldogok, életük tökéletesnek tűnik. Ám egy napon Mark levelet kap Fred nevű unokatestvérétől, aki bejelenti: hamarosan látogatóba érkezik hozzájuk feleségével együtt. Fred valaha igazi vadember életmódot folytatott, mostanra azonban elvesztette az állását és felesége, az erőszakos és terhes Bernice irányítása alatt él. Megérkezésük után elszabadul a pokol Bannisteréknél: Bernice balesete miatt Fredék nem tudnak hazamenni, ráadásul további váratlan vendégek érkeznek: Jessie hozományvadász húga a fiával és a szomszédokkal, valamint egy macska, aki folyton visszatér a halálból. Mark és Jessie helyzete egyre reménytelenebb. Vajon sikerül visszafoglalniuk saját lakásukat.

http://www.port.hu/kitur-lak_madhouse/pls/fi/films.film_page?i_film_id=7962&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_where=2&i_topic_id=2
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!   Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ide irjatok film címeket és rákesesek mert kifogytam a Filmekból vagyis a címekből!
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Férjhez mész mert azt mondtam
» Férjhez mész mert azt mondtam
» 3 film kérés
» tobb film kene a megaupload-ra
» Scooby Doo 1(A film)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Filmek.Forumotion.Com :: Filmek :: Film kérések-
Ugrás:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Visszaélés jelentése | Legfrissebb megbeszélés